icon

Instagram

159.0.0.40.122 için
Android

Telefon fotoğrafçılığının kralı, şimdi Android'te

220.8M

Bu uygulamayı oyla

+12

Kısa bir süre önce Instagram sadece iPhone'lar için mevcut olan aşırı popüler bir fotoğraf uygulamasıydı. Günümüzde bu ünlü platform milyonlarca insanın günlük hayatının bir parçası. Basit bir fotoğraf filtresi uygulamasından çıktıktan sonra, fotoğraflarınızı paylaşmaya daha fazla sosyal bir özellik katmak için birçok özelliği ele aldı. Bu, genç ve yaşlılar arasında en üst düzeydeki sosyal ağlardan biri olarak hızla ortaya çıkıyor.

Başlangıçta Instagram'ın ana işlevi, XPro-II, Earlybird, Lo-fi, Sutro, Tost, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville veya 1977 gibi bir dizi filtre ve benzersiz çerçevelerle fotoğraflarınızı süslemek hakkındaydı. Ama şimdi, Instagram Snapchat kökenli özellikleri topladı; yüz filtreleri (maskeler), canlı video akışı, hikayeler ve IGTV'nin yeni sürümü dahil.

Birçok özelliğine rağmen, Instagram'in çok kullanılması, internetteki en iyi videoların, resimlerin ve anların yığınlarıyla sürekli olarak bitmeyen kullanıcılar arasında etkileşime neden olma kapasitesinde yatmaktadır. Hızlı bir arama yaparak, ilgi alanlarınızdan herhangi biriyle ilgili içeriği kolayca bulabilir ve yayınlarınızı hashtag ekleyerek daha görünür hale getirecek şekilde etiketleyebilirsiniz. Artık dünyanın farklı bir görünümünü daha yerel bir bakış açısıyla deneyimleyebilir ve nerede olursanız olun diğer kullanıcıların anlık görüntülerine anında göz atabilirsiniz.

Ayrıca, Instagram hesabınızı, sosyal paylaşım düğmesine dokunarak Twitter, Facebook, Tumblr veya Foursquare gibi favori sosyal ağlarınızdan herhangi birine ekleyebilirsiniz.

Açıkçası birçok kullanıcı için Instagram, her zaman kalplerde basit bir fotoğraf paylaşım uygulaması olacak. Ama aynı zamanda kendinizi ifade etmenin ve dünyayı keşfetmenin, umursadığınız insanlarla ve ortak zemini paylaştığınız kişilerle yakın temasta olmanın ve paylaşmanın yeni bir yolu. Diğerleri takip etmeleri için saatlerce süren etkinliklere devam edecek.
Erika Okumura tarafından
X