Instagram

50.0.0.18.119 için Android

Telefon fotoğrafçılığının kralı, şimdi Android'te

4.4

121

88.8M

Bu uygulamayı oyla

Instagram; çok sayıda sosyal paylaşım ağı kullanıcısı yaratan, diğerlerinden iPhone'u ayıran en popüler fotoğraf filtreleme uygulaması, artık Android işletim sistemine sahip kullanıcıların da hizmetinde.

Instagram'ın en önemli özelliği bir dizi filtreleme ve çerçeve özelliği ile fotoğraflarınıza daha elegan bir dokunuş yaratmaktır. En popüler filtreleme özelliklerinden bazıları XPro-II, Earlybird, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville ya da 1977'dir.

Ancak, Instagram'ın esas popüler olmasının sebebi sosyal paylaşımdaki yeridir ki bu da bazı popüler kullanıcıların hangi fotoğrafları yüklediklerini ya da etiketledikleri fotoğraflarda kullandıkları 'hashtags'leri görmek için takip etmenizi sağlar.

Uygulamanın sosyal yönü burada bitmiyor, bu uygulama fotoğraflarınızı (düzenledikleriniz) Tumblr, Twitter, Facebook ya da Foursquare yoluyla kolayca paylaşmanızı sağlar.

Bir çok kullanıcı için Instagram, filtreleyerek fotoğraf paylaştığı basit bir uygulamadan çok daha fazlasıdır: kendilerini ifade etme ve aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurabilecekleri yeni bir yoldur. Muhtemelen diğer insanlar için sadece 'mükemmel filtreler' uygulayabilecekleri muhteşem bir uygulamadan ibaret.
Uptodown X